Hoşgeldiniz

Mesai Saatlerimiz: 09:00-17:00 arasındadır. Mesai saatleri dışında telefon veya mail yoluyla istek ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Email: info@arvenada.com
Mobil Tel: + 90 (551) 403-0097
Adres: Çeliktepe Mah. Mahmut Şevket Paşa Cad. No:38/4 34413, Kağıthane, İstanbul

Konumunuz

harita
+90-551-403-0097 info@arvenada.com
Hizmetlerimiz

İşletmeniz için birçok harika hizmet sunuyoruz, aşağıya bir göz atın.

Danışmanlık

Kurumsal kaynak planlamanıza yardımcı olabiliriz, böylece şirketinizi daha iyi yönetebilir, yeni müşterilere ulaşabilir ve işinizi bir üst düzeye taşıyabilirsiniz.

Yazılım

Müşteri talepleri doğrultusunda analizle başlayan özelleştirme süreci, yazılımcılarımızın parmaklarında istenilen ürüne dönüşmektedir. Standarın dışındaki rapor, şablon, ekranlar, modüller vb. talepler uzman ekibimizce yazılmaktadır.

Call Center & Destek

Workcube, Web Tasarım, Kalite Yönetim Sistemi ve Veri Madenciliği konularında kullanıcılara web, telefon ve e-posta yoluyla kullanım yardımı hizmeti sunar

Veri Madenciliği

Phasellus in ipsum ultrices, tincidunt ligula et, egestas dui. Nunc pellentesque magna sem, sollicitudin faucibus leo tincidunt sit amet. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Aenean tempus metus semper volutpat ornare. Nullam viverra laoreet tempus.

Detaylı Bilgi
Web Tasarım & Entegrasyon

Arven Ada Bilişim ve Danışmanlık Hizmetleri, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım akımlarına uygun işler yapmaktadır.

Web tasarım ve uygun şablon ile uyumu sağlayan, içerik ile verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Detaylı Bilgi